اخبار راه کوروش

جمشید شارمهد سخنگوی انجمن پادشاهی ایران ضمن تاکید دوباره بر اینکه “رضا پهلوی” از شایستگی های لازم برای پادشاهی ایران طبق اصول و وظایف پادشاه در آیین ریشه ای برخوردار نیست عنوان نمود اقدامات اولیه صورت گرفته جهت اجرای پروژه “راه کوروش” از سوی انجمن پادشاهی ایران بزودی در کانال و وب سایت رسمی تندر به کلیه خبرگزاریها اعلام خواهد شد. وی افزود اخبار منتشر شده در این مورد تا کنون نظیر ” کوروش ۲ ” برداشتهای مقرضانه و فرصت طلبانه بوده است.

 

 

🔶پیروزی دیگری برای یاران انجمن پادشاهی ایران
در ادامه اجرای طرح ویژه “راه کوروش” رژیم انیرانی مجبور به حذف سرکرده استراتژییست های نظام ولایی خود “حسن عباسی” شد.

پس از تلاش فنی رژیم برای طرح سوزی از “راه کوروش” و “عملیات فتح تهران” با ساخت مستند “ایستگاه پایانی دروغ” با خرج مهره درشت صادراتی “روح الله زم” اولین گام برای طرح سوزی آغاز شد.
(باور پذیر کردن یک دروغ بزرگ و “مبرم” نیاز به هزینه بالا و خرج یک مهره مطرح دارد.)
اما در همان طرح سوزی به قیمت روح الله زم، انجمن پادشاهی فی المجلس “امین فردین” را نیز بدرقه نمود. و در آفند دوم با غلط فاحش املایی در رابطه با آن “نقطه” معروف مسیر اطلاعاتی جاسوسی از وزارت اطلاعات تا دفتر “منشه امیر” بیخ گوش نخست وزیر اسراییل افشا گردید که این امر به اطلاع مقامات امنیتی اسراییل و آمریکا رسیده است، هرچند آن خط جاسوسی پاورچین اما در کمال وقاهت به کار خود ادامه میدهد و انجمن پادشاهی نیز به احترام از اعمال فشار خود داری نمود. اینبار “حسن عباسی” یکی از مهره های درشت نظام است که برای پاره کردن آن خط جاسوسی بین وزارت اطلاعات و عناصر گمنام امام زمانش در اسراییل خرج می شود تا مسیر این ارتباطات آلوده در دل دولت اسراییل پنهان بماند. اگرنه چنین اتهامی به “آمدنیوز” و روح الله زمی که از حیث اعتبار ساقط  شده و سوخته، اساسا محلی از اعراب ندارد. جالبتر آنکه خود آمدنیوز از افشاگری حسن عباسی شوکه نشده و از خود دفاع نمی کند. (چون وزارت اطلاعات باصطلاح شرش را کم کرده)…
انجمن پادشاهی ایران بیانیه “رنج خاموش ایرانیان یهودی” را بتازگی منتشر کرده و اساس گروگانگیری رژیم را نسبت به جامعه ایرانیان یهودی و باج گیری هایش از مردم و دولت اسراییل را عنوان نموده است و پیمان بسته تا از حقوق تمامی اقوام ایرانی دفاع کند. موضوع مهمی که بسیاری از تحلیل گران و سرآمدان سیاسی بایستی برای رمزگشایی آن آموزش بیشتری ببینند.
“راه کوروش” ادامه دارد و ما مزدوران را یک به یک از صفحه روزگار حذف خواهیم نمود.
این نبرد ادامه دارد.

Comments are closed.