هفته بهمن جازویه (ابـن مـلجـٌم) کشنده علی تازی

بهمن جازویه رامهرمزی (ابن ملجم) کشنده علی تازی.

هفته بهمــن جــازویه قهرمان ایرانی از جان گـذشـته ایـکه علی ابن ابوطالب را به ضـرب شمشیـر از روبرو (و نه از پشت آنگونه که مسلمانان بیان میکنند)  به درک فرستاد و مسلمانان هـویت او را بـرای ۱۴۰۰ سال مـخفی نـگه داشته انـد، را به ایرانیان آزاده شادباش میگوییم.

بـگفته تاریـخ، بـعـد از ایـنکه بهمـن بـدست اعــراب اسیـر می شـود، او رابهمـراه سایـر اسـرا بـرای بیـگاری و بـردگی و یـا فـروش بـه دربـار خـلیفـه می فـرستند. از آنجائیـکه فـردی بسیار تـوانـا و هـنـرمند و صـنعـتگـر بـوده، خلیفـه از فـروش او صـرفـنـظر و او را بـکار می گمارنـد. نـام او را می پـرسنـد: میگـویـد “بهمـن جـازویـه”، اما تـلفـظ نـام او بـرای اعـراب تـازی بسیار مشکل بـود.

از آنـجائیـکه در فـرهنگ عـرب نـام خـانـوادگی وجـود نـداشـته و نـدارد ، در نتیجه افــراد را بنام پـدر آنها لقب می دادنـد و چـون در گـذشته بسیاری از اعــراب چنـد پـدری و یـا پـدر مـشخـصی نـداشـتند، آنها را بـه شغل و پـیشه ایـکه داشـتنـد ، لقب مـی دادنـد. مانـنـد عـمـر ابن خـطاب ( عمـر پسـر خطاب ). خـلاصـه نـام و شـغل پـدر او را می پـرسـند: تـلفـظ نـام پـدرش نـیـز بـرای اعــراب تازی ساده نـبود، می گـویـد پـدر مـن افسار گـیـر بـوده ( فـردیـکه افسار اسب پـادشاهـان و فــرمانـدهان بلنـد پایـه را در هنگام جنـگ و کارزار نـگاه مـیداشتـه). افسار گـیر بـه عــربی می شـود ” مـلـجـٌم ” و ایـن ساده تـرین نـامی بـود که اعـراب تازی تـواستند روی بـهمـن جـازویـه بـگـذارنـد و از آن پس او را “ابـن مـلجـٌم” ( پـسر افسارگـیر) نامـیدنـد.

در پی بررسی های استاد فولادوند در ۱۵ سال گذشته و معرفی شخصیت گم شده بهمن جازویه برای نخستین بار، اسلام خواهان کوشیدند در مقابل اسنادی که همه آنها از سوی تاریخ نگاران عرب گرفته شده است و غیر قابل انکار هستند، تاریخ پژوهان اجیر شده خود را به صحنه بفرستد تا واقعیت اسلام ستیزی ایرانیان را کمرنگ کنند. علاوه بر اسناد انکارناشدنی باید به این تاریخ نگاران کربلایی گفت که اصولا در جهان عرب (حتی مصر و سوریه) از زمانی که نام خانوادگی رواج پیدا کرده است، خانواده ای به نام «ملجم» موجود نیست که بهمن جازویه «ابن» او باشد.

این قديمی ترين تصويری است که از علی بر روی پوست نقاشی شده است و در موزه لوور پاريس نگهداری می شود.

اما آنـچـه که بـرای بـهمـن جـازویـه مهم بـود، ایـنکه مقاومت کـنـد تا سـر فـرصت انـتـقام خونهای ریـخته شـده ایــرانـیان بی گناه و بـریـدن سـر هـزاران جـوان پاک و وطن پـرست را از علی تـازی بـگـیرد که در تجاوز بـه دخـتران و قتل عام فـرزنـدان ایــران نـقش عمـده ای داشتـه و اینجاست که در روز مـوعود بـه عهـد خویش در بـرابر خونهای بـناحـق ریـخته شـده هموطنانش عمل می کنـد و علی تازی را با یـک ضـربـه شمشیر در مهــراب مسجـد، آلـوده بـخون و بـه زنـدگـی نـنـگین ایـن جـنایـتکار و آدمـکش بالـفـطره پـایـان می دهـد. و نـنـگ بـر ما که بـرای ۱۴۰۰ سال فـریـب شـیـادان و دکانـداران روضه خـوان را خورده و در ماههای رمـضان تازی گفته ایم «لعنت بـر ابـن ملجـم که علی تازی را کشت» نـنـگ بـر ما که بـرای ۱۴۰۰ سال نـخواستیم که بـدانـیم ایـن ابـن مـلجم چه کسی بـوده و چــرا علی تازی را کشت؟

بهمـن عـــزیـز، درود بــروان پاکت که بـزرگـتـریـن افـتخار و سـر بـلـنـدی را بـرای فــرزنـدان آریائـیت بــجا گــذاشتی و در نهایـت قـطـره های خون پاکت پس از ۱۴۰۰ سال جـوانـه زد و تـو را در ژرفای قلب هـمه فــرزنـدانـت ، فــرزنـدان خوب آریا بـوم جاودانـه ساخـت. و امــروزه فــرزنـدان تـو همآنند بیژن عباسی، آرش رحمانی پور و بردیا به ـخـونـخـواهـی پـدر و همه عــزیـزان از دست رفته بـپا خـاسته انـد تا ایــران تـورا از شـر بازمانـدگان تازی پاک و عظمت و شـکوه از دست رفته دیار کهـن را احـیا و مـقـبـره پاکت را در قلب همه شـهـرهای ایـران بـنا نمایـند که تـو در قلـب همه ما جاداری .

پاینده ایران، برقرا آیین ریشه ای و کوبنده تندر.

بخشی از اسناد:
1.کتاب الطبقات الكبرى نوشته : ابن سعد
در جلد پنجم صفحه 2632 و 2633 به طراحت کشنده خلفای راشدین را توضیح داده و نام برده البته نام جاذویه را ( زاذویه) نوشته
2. کتاب المورد ( الکامل) جلد دوم صفحه 549
3. کتاب تاريخ الحضارة الإسلامية ( تاریخ و تمدن اسلامی) در صفحه 356 و 357 هم دقیقاً انگیزه واقعی کشته شدن این سه خلیفه و کسانی که این سه را کشتند موالی ها بودند ( موالی به ما ایرانیهای اسیر شده میگفتند) طبق صدها سند همین الان هم در تمامی زیارت نامه ها ما ایرانی ها شوربختانه میخوانیم که ( السلام علیک یا مولی الموالی)
4. و در کتاب عبدال رحمان شرقاوی که مجموع گردآوری شده الواقدی و البلازری و چند نویسنده سده اولیه اسلام است با سند صفحه و جلد آدرس همه این ها موجود است .

مشاهده اسناد و مدارک از تاریخ نویسان خود اعراب مسلمان شیعه و سنی

مشاهده اسناد و مدارک از تاریخ نویسان خود اعراب مسلمان شیعه و سنی(مجموعه پلی لسیت)

{زندگینامه «بهمن جازویه» از زبان استاد فولادوند به روایت تاریخنگاران عرب. این برنامه در دسامبر ۲۰۰۳ میلادی از تلویزیون اینترنتی انجمن پادشاهی پخش شده است.

فایل آوایی این برنامه ها

[1], [2], [3], [4]}

مشترک دیدگاهها بشوید

87 دیدگاه

 1. خیلی حروم زاده اید.مثل سگ قایم شدید توی لونه هاتون
  توهم زدید که خیلی قوی هستید.

  پاسخ:
  آقای «گوگلی»، حرام زاده و ترسو شما هستید که حتی وحشت داری که نام خودت را بیان کنی و خودت را پشت نام «گوگولی» پنهان کردی. ما هم اسممان مشخص است و هم جایمان.
  ما چه قوی و چه ضعیف قدرت خودمان است که در صحنه ظاهر شده ایم و «علی» و اسلام و تایفه نجس شما را به لجن کشیدیم. شما اما با پشتیبانی آمریکا و اروپا و چین و روسیه تا کنون نگه داشته شده اید و با وجود پشتیبانی آنها به درک فرستاده میشوید.

  تو حتی وحشت داری ایمیل خودت را بدهی. بشین سر جات و بزار بزرگتر از خودت بیاد.

 2. سپاس بر اهورمزدای نیکوترین و درود بی کران بر او باد
  دشمنی اولاد علی با زرتشتی ها تمامی ندارد
  سید محمد حسینی وزیر ارشاد تمام سایتهای دین زرتشتی را بی دلیل فیلتر میکند و تمام سایتهایی که به آیین زرتشت بی احترامی میکنند باز میگذارد
  سید محمد غرضی رییس اداره ثبت احوال تا چند مدت قبل از انتخابات اجازه تغییر اسم افراد به نام هایی ایرانی را نمیداد
  سید جواد رضویان بازیگر سینما در فیلم مضخرف چارچنگولی به مقدسات زرتشتی اهانت میکند که هر چند نامه اعتراض رستم خسرویانی رییس انجمن زرتشتیان تهران را در پی داشت که هنوز هم نامه اش در اینترنت موجود است اما مسلمانان وحشی که برای کوچکترین اهانت به مقدسات خودشان آدم میکشند این قضیه را بی اهمیت دانستند
  ریس سازمان میراث فرهنگی که از سادات است اهانت و تخریب آثار تاریخی آریایی و باستانی ایرانی را بی اهمیت جلوه میدهد

 3. به نام اهورامزدای نیکوترین و سپاس بی کران او را
  آلاریک رهبر قوم بربر زمانی که به روم شرقی حمله کرد
  ازحمله به اماکن مقدس دشمنان خود خود داری نمود و با تمام کشتارگریها از تجاوز به نوامیس آنها خود داری نمود اما مسلمانان طبق قرآن آیه 28 سوره نسا نوامیس دشمن را ملک خود دانست و تجاوز جنسی به آنها را درست میدانند والحصنات من انساء ال ما ملکت….
  تجاوز به زن شوهر دار حرام است الا آنچه اسیر کرده اید

 4. به نام اهورامزدای نیکوترین
  خانم ها لیلی و آزاده
  درباره اسلام چه میدانید
  میدانید مطابق آیه 28 سوره نسا استفاد ه جنسی و تجاوز به زن شوهر دار مسلمان هلال است میدونید اگه کسی بخواهد دینش را تغییر به مرتد است یعنی کشتن او بلا مانع میدونید چه رفتارهایی وحشیانه ای دارن
  میدونید عجم که در قرآن به ایرانی و غیر عرب گفته شده یعنی زبان بسته
  این کامه ای است که در خطاب به حیوانات میگویند میدونید برای من زرتشتی چه قدر سخته وقتی به فرزندان علی خودشان را در خاک اجدادی من سید یعنی ارباب خطاب میکنند به مزار کوروش بزرگ که از مهمترین مقدسات ماست بی احترامی میکنند و با پررویی میگویند

 5. تف به روح علی‌ سگ کش کثیف آدمکش، لعنت به محمد بچه باز، پیغمبر کثیف اسلام،،ریدم تو قران شیطانی، دست هرکی‌ اون علی‌ رو کشت درد نکنه،،انتقام ایرانی‌های اصیل رو گرفت.

 6. آزاده گرامی خود الله و قران بزرگترین توهین ها را نه تنها به انسان یلکه حتی به حیوان هم توهین کرده نمونه هایی کوچک :
  توهین اسلام به دیگران
  قرآن می‌گوید:
  يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ فَلاَ يَقْرَبُواْ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ بَعْدَ عَامِهِمْ هَذَا وَإِنْ خِفْتُمْ عَيْلَةً فَسَوْفَ يُغْنِيكُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ إِن شَاء إِنَّ اللّهَ عَلِيمٌ حَكِيم (توبه/28)” اى مؤمنان همانا مشركان نجس هستند، لذا نبايد پس از امسالشان به مسجدالحرام نزديك شوند، و اگر از تنگدستى مى‏ترسيد، پس در آینده ی نزدیک الله شما را از فضل خويش توانگر گرداند، كه الله داناى فرزانه است.
  اگر ما بگوئیم نجس خودتی متهم به اهانت به اسلام می‌شویم!
  قرآن می‌گوید که:
  قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ” (توبه/29) و کسانیکه از اهل كتابى(یهودیان و مسیحیان) كه به الله و روز آخرت ايمان ندارند و حرام داشته ی الله و پيامبرش را حرام نمى‏گيرند و دين حق نمى‏ورزند، آنها را بکشید تا به دست خويش و با حقارت جزيه بپردازند.
  اگر ما بگوئیم که اسلام به دینداران مخالفش هم رحم نمیکند، ما را متهم به اهانت به اسلام مینمایند!
  قرآن می‌گوید که:
  يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلْيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ(توبه/123) اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد كافرانى كه مجاور شما هستند را بکشید و آنان بايد در شما خشونت بيابند و بدانيد كه الله با متقیان است.
  فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاءُ اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ(محمد/4) پس چون با كسانى كه كفر ورزيده‏اند برخورد کردید گردنها را بزنيد تا هنگامیکه آنان را از پاى درآورديد پس (اسیران) را امحکم در بند كشيد سپس يا منت نهيد و يا فديه (بگیرید) تا در جنگ اسلحه بر زمين گذاشته شود اين است (امر الله) و اگر الله مى‏خواست از ايشان انتقام مى‏كشيد ولى تا برخى از شما را به وسيله برخى بيازمايد و كسانى كه در راه الله كشته شده‏اند هرگز كارهايشان را ضايع نمى‏كند.
  در این آیات قرآن به صراحت دستور به کشتن و انتقام می‌دهد، دستوراتی که کوچکترین ترحمی در آن نیست، در اینجا فرقی کوچک و بزرگ قائل نشده است و همه را با یک چشم نگاه می‌کند، کفر:
  وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ وَلاَ تُقَاتِلُوهُمْ عِندَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ حَتَّى يُقَاتِلُوكُمْ فِيهِ فَإِن قَاتَلُوكُمْ فَاقْتُلُوهُمْ كَذَلِكَ جَزَاء الْكَافِرِينَ (بقره/191) و هر جائی که ايشان را يافتيد آنان را بكشيد و همان گونه كه شما را اخراج کردند آنان را اخراج کنید و فتنه(کفر) از قتل بدتر است و كنار مسجد الحرام با آنان نجنگید مگر آنكه با شما در آن جا بجنگند؛ پس اگر با شما جنگيدند آنان را بكشيد كه كيفر كافران چنين است.
  در این آیه به صراحت دستور به کشتن کفار می‌دهد:
  وَدُّواْ لَوْ تَكْفُرُونَ كَمَا كَفَرُواْ فَتَكُونُونَ سَوَاء فَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ أَوْلِيَاء حَتَّىَ يُهَاجِرُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ فَإِن تَوَلَّوْاْ فَخُذُوهُمْ وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ وَجَدتَّمُوهُمْ وَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ وَلِيًّا وَلاَ نَصِيرًا (نساء/89) آرزو دارند شما کافر شوید همان گونه كه خودشان كافر شده‏اند تا با هم برابر باشيد، پس آگاه باشید از ميانشان براى خود دوستانى اختيار نكنيد تا آنكه در راه الله هجرت كنند، پس اگر از انجام این کار خودداری کردند هر كجا آنان را يافتيد به اسارت بگيريد و بكشيدشان و از آنان دوستی و کمک کننده‌ای براى خود نگيريد.
  اگر ما بگوئیم که اسلام حتی به همسایگان دگراندیشش هم رحم نمیکند، ما را متهم به اهانت به این دین میکنند!
  قرآن میگوید که:
  إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ (مائده/33) سزاى كسانى كه با الله و پيامبرش محاربه می‌کنند و در زمين به فساد مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت.
  اگر بنویسیم که اسلام دستور به شکنجه دادن مخالفینش را میدهد، ما را متهم به دروغ گوئی میکنند!
  قرآن می‌گوید که:
  وَلَقَدْ ذَرَأْنَا لِجَهَنَّمَ كَثِيرًا مِّنَ الْجِنِّ وَالإِنسِ لَهُمْ قُلُوبٌ لاَّ يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لاَّ يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لاَّ يَسْمَعُونَ بِهَا أُوْلَئِكَ كَالأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ أُوْلَئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ(اعراف/179) و در حقيقت بسيارى از جنيان و آدميان را براى دوزخ آفريده‏ايم قلبهائی (مغز، زیرا از نظر قرآن مرکز تعقل قلب است) دارند كه با آن (علمی )دريافت نمى‏كنند و چشمانى دارند كه با آنها نمى‏بينند و گوشهايى دارند كه با آنها نمى‏شنوند آنان همانند دامها بلكه پست تر هستند، آنها همان غافل‏ماندگانند.
  أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَكْثَرَهُمْ يَسْمَعُونَ أَوْ يَعْقِلُونَ إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلًا (فرقان/44) آيا گمان مي‏بري اكثر آنها مي‏شنوند يا مي‏فهمند؟ آنها فقط مانند دامها بلكه پست تر هستند.
  اگر کسی به اسلام آنگونه که خودش مخالفینش را چارپایان مینامد؛ پیروانش را حیوان بنامد، دنیا را بر سرش خراب میکنند!
  در شگفتم از پیروان دین الله!
  در مورد آن زن مورد نظر شما جالبه که سرنوشت همان زن را بعد از به قدرت رسیدن محمد نخوانده اید !!! توصیه میکنم که حتماً بخوانید .

 7. خانم کریمی شما از تاریخ نویسان تازی بیشنر میدانید ؟؟!!!
  بهمن جازویه (ابـن مـلجـٌم) کشنده علی تازی چیزی که خود تاریخ نویسان تازی قبول دارند .
  گوشه کوچکی از جنایات علی
  طبق اسناد تاریخی علی بعد از به خلافت رسیدن بارها دستور قتل عام مردم بیگناه ایران را صادر کرده است. این دستورات به دنبال شورشهایی پیاپی که مردم در شهرهای مختلف انجام می‌داند صادر شده که به هیچ وجه توجیح آنها ممکن نیست. کشتن و کشته شدن سربازان در میدان جنگ یکی از عوارض نگون‌بختانۀ جنگ است، ولی ما در اینجا در مورد سربازان جنگی سخن نمی‌گویم، بلکه سخن از کشتار بی رحمانۀ مردم عادی، زن و بچه و مردان بیگناه است.

  ـ در زمان خلافت علی مردم آذربایجان شوریدند و اشعث بن قیس کندی، فرماندۀ سپاه تازیان و فرستادۀ علی به منطقه با کمک سپاهی عظیم از کوفه این شورش را خاموش کرد (بلاذری، فتوح البلدان، صفحۀ ۸۶).

  ـ علی بین ۴ تا ۵ هزار نفر از کسانی را، که در جنگ صفین با او همکاری نکردند، به فرماندهی رایع بن خثیم ثوری برای جنگ به دیلمان فرستاد (فتوح البلدان، صفحۀ ۱۵۷ و ۱۵۸).

  ـ مردم فارس و کرمان در شورش خود علیه دستگاه خلافت علی نمایندگان علی را از شهر بیرون راندند و از دادن خراج سرپیچی کردند. علی زیاد بن ابیه را به فارس فرستاد که مردم را سرکوب کرد و خراج گرفت. طبری، ج ۶، صفحۀ ۲۶۵۷ ؛ (ابن‌اثیر، الکامل، ج ۱، صفحۀ ۳۲۸ و ۳۳۳).

  ـ مردم استخر باردیگر علیه اسلام قیام کردند و علی زیاد بن ابیه را برای سرکوبی آنها فرستاد. (تاریخ طبری، ج ۷، صفحۀ ۲۷۲۲؛ علی میرفطروس، ملاحظاتی در تاریخ ایران، صفحۀ ۷۸. در مورد جنایات و خونریزیهای این سردار معروف اسلام نگاه کنید به: مروج الذهب، ج ۲، صفحۀ ۲۹ ؛ آفرینش و تاریخ، ج ۶، صفحۀ ۴؛ انقلابهای اسلامی، صفحۀ ۵۹).

  ـ مردم استخر …. دوباره …. قیام کردند و این بار علی عبدالله بن عباس را برای سرکوبی مردم استخر فرستاد. (ابن‌بلخی، فارس‌نامه، صفحۀ ۱۳۶؛ فتوح البلدان، صفحۀ ۱۴۶).

  در سالهای آخر خلافت عثمان نیز، که دستگاه خلافت دستخوش ضعف و تزلزل بود، این گونه زد و خوردهای محلی همچنان وجود داشت؛ چنان‌که در دورۀ خلافت پرآشوب علی نیز چون بصره و کوفه در دست وی بود، از این دو لشکرگاه کار “فتوح” همچنان دنبال می شد؛ چنانکه بعد از کشته شدن عثمان باز اهل استخر سر به شورش برآوردند و عبدالله بن عباس به فرمان علی عصیان آنها را در سیل خون فروشست (دکتر عبدالحسین زرین کوب، تاریخ ایران بعد از اسلام، صفحۀ ۳۵۰).

  ـ‌ مردم ری هم در برابر علی قیام کردند و از خراج دادن سر باز زدند به طوریکه: « در خراج آن دیار کسری پدید آمد.»

  علی، ابوموسی را با لشکری فراوان به ری فرستاد. بلاذری می‌گوید:

  «پیش از این نیز ابوموسی به دستور علی به جنگ با مردم ری شتافته بود و امور آنجا را به حال نخستین بازآورده بود.» فتوح البلدان، صفحۀ۱۵۰.

  پس این دومین باری است که علی ابوموسی را برای سرکوبی مردم ری روانه می‌کند.

  ـ مردم خراسان نیز در زمان علی بار دیگر سر به شورش برداشتند و از اسلام سر باز زدند. علی این بار جعدة بن هبیره را به سوی خراسان فرستاد و او مردم نیشابور را محاصره کرد تا تسلیم شدند. مردم مرو هم در همان زمان دست به قیام زدند که او آنها را هم ساکت کرد (طبری، ج ۶، صفحۀ ۲۵۸۲ ـ الکامل، ج ۱، صفحۀ ۳۲۵؛ فتوح البلدان، صفحۀ ۲۹۲).

 8. پندار، گفتار و کردار نیک یعنی چه؟ این بدکرداری است اگر اجازه بدهید اهریمن شما را از بین ببرد. اتفاقا ساکت نشستن در مقابل اهریمن اوج کردار بد است.
  ما در زمینه تبلیغات با بودجه‌های میلیونی رژیم طرف هستیم. وظیفه تبلیغ برای ما روز به روز مهمتر میشود.
  فرهنگ ایرانی پر از گذشت است. آن فرهنگی که گذشت ندارد، فرهنگ تازی است، که میگوید هر ناباوری باید کشته شود. فرهنگ ایرانی فرهنگ دوستی و انسانیت است. به جای اینکه وفادار به فرهنگ جنایتکار و یاوه‌سرای تازی باشید، وفادار به آینده خود و میهنتان باشید.
  https://tondar.org/tv/2007-01/2007-01-08-01.mp3

 9. نیما گرامی ، منابع را در همین ویدیوها استاد فولادوند هم نام میبرد و هم جلوی دوربین کتابها را نشان میدهد .

 10. کسانی که اطلاع دارند می تونند منبع سخنان استاد فولادوند را معرفی کنند؟
  بهرروی این ادعا اولین بار توسط ایشان مطرح شده و برای اثباتش نیازمند دست کم دو سه منبع معتبر می باشد که اگر چنین باشد این رویداد کم افتخاری نیست…

 11. ریدم به دهن محمد زن باز نمیدونم مردتیکه چه قدر انرژی جنسی داشته که تو سن 60 سالگی بیشتز ار صد تا زن و کنیز داشته مردک هرزه ی زنا زاده ی شهوتی

 12. علی وارد نشد اما فرزندانش شدن عمر وقتی به علی گفت باید به ایران حمله کنیم علی هم استقبال کرد این عربا همشون یکی هستن فرقی هم با هم ندارن علی عمر ابو بکر همه سر و ته یه کرباسن

 13. سلام
  آیا تا به حال به این شعارهای که می دهید فکر کرده اید؟
  گفتار نیک پندار نیک کردار نیک

  ظرف گفتار نیک چیست؟ متشکل از چه مبانی و ریز رفتارهایی است؟

  عقبه پندار نیک چیست؟ تقسیم شده از چه افکاری هست جوابی برای نیاتش دارید؟

  کردار نیک از چه حرکاتی تشکیل شده؟ آیا در حد حرف است پس عملی که در روز باید به آن اقتدا کنیم نسبت به کردار نیک چیست فقط متاثر از جمله(کردار نیک است) پس مصداقش چیست .
  آگر جوابی دارید برای متقاعد کردن من جوابی فلسفی به دور از هر گونه تعصب بدهید ممنون میشوم.

 14. سلام
  در رسم هیچ انسان آزادهای نیست که توهین به مقدسات و یا بزرگان ادیان و یا مکاتب دیگر شود.
  در اسلام که اینگونه بوده است میخوام از پیامبر اعظم اسلام بگویم که یک زنی هر روز بر روی سرش شکمبه گوسفند می ریخت ولی یک روز این اتفاق رخ نداد برای پیامبر اعظم سوالی شد و جستجو کردند که ایشان که هر روز این کار را می کردند نیستند و متوجه شدند که مریض شده آن خانم و پیامبر اعظم به دیدارشان رفت و مرحمی(دارو )را برد و این خانم که حسن خلق پیامبر اعظم رادید شهادتین گفت و مسلمان شد.
  واز علی (علیه السلام) بگویم، وقتی عمر در خانه وحی را به آتش کشید و امیرالمومنین(علیه السلام) را با دست ریسمان بسته به بیرون خانه آورد مرد یهودی همسایه وقتی این صحنه را دید به مظلومیت علی (علیه السلام) به اسلام ایمان آورد.

 15. با سلام این هایی که راجع به مولای ما می گویند یک مشت دروغ و افسانه هست . حضرت علی کی وارد ایران شد که بخواد قتل عام بکنه ؟ اون که خونه نشین بود !
  درود بر محمد و خاندان پاکش
  درود بر ملای متقیان فخر آفرینش حضرت علی ( ع )

 16. مرتیکه علی خودت به درک فرستاده میشی بی غیرت
  تو چی میفهمی ایران یعنی چی برو بچسب به امامات برو بچسب به گنبدای طلا شون. بدو بدو بچه معلول ببندین شفا بگیرین بدو بدو اونا اگه از این کارا بلد بودن نمیومدن ایران اماماتون و امام زاده هاتون از دست پسر عموهای عباسی شون فرار میکردن شما عرب پرستا کورید نمیبینید بابا مهد اسلام نانسی عجرم ها تحویل میده اونا دارن به ایرانی های عرب پرست میخندن که چقدر گاگولن برید بمیرید اخخخخخ اگه دسته من بود همتونو بدونه فکر کردن سر میزدم دار میزدم همتونو اون روزم میرسه میرسه میرسه

 17. به زودی به درگ فرستاده خواهید شد
  این وعده حق الهی است

 18. آیا میدانید در مورد علی امام اول شیعیان که:

  . در جنگ تن به تن با عمرابن عبدود اگر نیرنگ نمیکرد کشته میشد و امروز چیزی بنام فرقه دوازده امامی شیعه نداشتیم؟

  . تا کنون کسی رکورد بریدن گردن 400 نفر در یکروز او را نشکسته است؟

  . در جنگهای رده مخالفان خود را زنده زنده در آتش میسوزاند؟

  . قبل از قدرت گرفتن اسلام برای 16 عدد خرما از صبح تا شب کار میکرد؟

  . بعد از قدرت دارای پول نقد بیشمار برده های متعدد دهات و نخلستانهای زیادی بود؟

  . نام دیگر او ابو تراب (مردخاک) بود؟ زیرا هرگاه با فاطمه دعوایش میشد چون از ترس محمد نمی توانست پاسخ فاطمه را بدهد به بیرون منزل میرفت و خاک بر سر خود میریخت؟

  . تنها سه روز بعد از مرگ فاطمه با دختری بنام امامه که همبازی حسین بود ازدواج کرد؟

  . آیا میدانید تعداد زنهای حرمسرای او پس از مرگ فاطمه به ده نفر رسید؟

  . آیا میدانید در زمان خلافت او مردم بسیاری در شهرهای ایران به دستور مستقیم او قتل عام شدند؟

  . علیرغم یاوه گویی های شیعیان دست و پای قاتل او را بریده و میخ در چشمانش کرده و در حصیر قیر آلود پیچیده و سوزاندنش؟

  “علی ای همای وحشت تو چه آفتی خدا را
  که به نیزه ها کشیدی سر و گردن جدا را”

  به امید روزی که مردم ایران حقایق آکنده از زشتی و پستی اسلام را دریابند.

 19. ابن ملجم یک عرب بوده و متعلق به قبیله بنی مرادو شخصی که شما الان از وی نام می بریدسالها قبل در جنگ ایران و اعراب کشته شده بود ، حضرت علی هم اصلا در پنج سال حکومتش وقتی برای درگیری با ایرانیان نداشته است ،و وقتش مدام در جنگ های داخلی گذشته است ،در ثانی پادشاهان ساسانی چه گلی به سرمردم زدند ،شما که حقایق را منتشر میکنید منتشر کنید که در زمان ساسانی نظام طبقه ای بوده و هرکس اگر در داخل طبقه کارگران بود حق نداشت بالاتر از آن برود ، این چه نوع عدالتی است که ایرانیان باید برای آن خود کشی کنند .

 20. درود

  ایرانی هر جاباشه باید عرب رو بترکونه

  اونزمان هم اجداد ما هر چی دستشونر سید از این عربها ترکوندن

  بر ما واجبه کارشون رو ادامه بدیم

 21. dorod bar zede arabha marg bar har chi arabe enteghame ghadesie va nahavando khahim gereft arbharo mesle sag mikoshim seydhaye donya parasto bi madaro biron mikonim va mazda parasti ro ravaj midim va masajedo mikobim va roye ghabre emamaton chiz mikonim khaenine be zaher irani pas fetrathaye arab dost janam fadaye korosh ke goft hame dinha azad kasi baraye dashtane dinash pol nemidad ama mohamad tazi va ali tazi goftan agar din ra nemipaziri bayad jazie ya hamon pol bedi khak to sareton ke chasbidin be in arabaye sosmarkhor

 22. پاسخ
  خانم لیلی ،
  پندار، گفتار و کردار نیک یعنی چه؟ این بدکرداری است اگر اجازه بدهید اهریمن شما را از بین ببرد. اتفاقا ساکت نشستن در مقابل اهریمن اوج کردار بد است.
  ما در زمینه تبلیغات با بودجه‌های میلیونی رژیم طرف هستیم. وظیفه تبلیغ برای ما روز به روز مهمتر میشود.
  https://tondar.org/tv/2007-01/2007-01-08-01.mp3

 23. پاسخ به آریاییایی” اینکه علی به کشورمون تجاوز کرده بیش از صد نفر خانوم از کشورمون برای کنیزی اش برده تا همین جا یکم فکر کن یک نفر که خودش برده محمد بوده کارهای سخت بدنی کرده مگر آب وجارو کردن خونه اش چندتا کنیز میخواسته؟ میدونی چرا جای یک دونه میاد بیش از صدتا میبره چون بی غیرت مثل تو فراوان بوده شایدم کم کاری از ما بوده زیادی بهتون فرصت فکر کردن دادیم به هر حال برگردیم سر داستان علی” فرض کن آقای آریایی من با مامان تو بخوابم مثلا تو دینت با مال من فرق بکنه من به این بهونه که می خوام آیین حق را گسترش بدم با مامان تو بخوابم اونوقت نگاه من به تو هم دیگه نگاه عادی نیست با حقارت بهت نگاه میکنم نگاه علی به همه ما ایرانی ها اینگونه بود اون همه جا ما را موالی صدا زده/ بله منتظریم روزی ایرانیان مسلمان در راه اهدافمان قیام کنند الان سی ساله قیام کردند همه اش هم توی خط ما دارن حرکت میکنند میگی چطوری من از تو میپرسم جان اون مامانت که حالا فرض کن با من هم نخوابیده ما ضد اسلامی ها الان قشنگ هزار وچهارصد وشش ساله که میخوایم ریشه این اسلام را بکنیم موفق نشدیم آخوند و شماها جوری با این مردم طی کردید که از زور نداری و گشنگی یه نگاه به دستای پینه بسته بابا ومامانشون میکنند و یه نگاه هم به گنبد طلای معصومه و… جوون ما میره کلیه اش را میفروشه این رژیم میره برا گور علی در و ضریح طلا درست میکنه یکم دیگه به ریدنتون ادامه بدید ولی بعد از ورود تندر به مرحله پایانی از ما انتظار رحم نداشته باشید ما تا این خیابون ها را با خون شما نشوریم ول نمیکنیم من هم اغراق نمیکنم فتنه ای درست میکنیم که مجاهدین تهران را قرمز کنند کردها کردستان را خلاصه به جون هم میندازیمتون و عین الان میشینیم تماشا/خیال میکنی ایرانی ها با ما نیستند میدونی خیلی قدیما وقتی سلمان میخواست محمد را بندازه جلو محمد عین تو فکر میکرد هیچکس باهاش نیست به سلمان گفت : کسی که با ما نیست راست هم میگفت هیچ کس باهاش نبود وضعیت اش عین ما بود به سلمان میگفت من برم جلو به مقدسات مردم توهین کنم به خداهاشون فحش بدم خوب مردم که منا میگائند مثل اینکه مثلا من برم تو خیابون به امام رضا و پیامبر فحش بدم ولی سلمان یک راز را میدونست میدونی اون راز چیه؟ همیشه و همه جا مخالفان وناراضیانی وجود داره همه جا میشه یک انقلاب بپا کرد فقط باید بلد باشی خیاطی کنی یعنی نارضایتی ها را به ریش حکام ببندی سلمان به محمد گفت سه سال برو برده ها را تحریک کن بهشون بگو اگر قیام کنید چیزی به جز غل وزنجیرهایی که به سر وگردنتان بسته شده را از دست نمیدهید حرف از مساوات وبرادری بزن توی اون محیط خشک ولم یزرع عربستان که همه مردم بتهاشون روی زمین بود(ما ایرانی ها توی آسمون بود چون سرزمین ما خرم بود ما همه اش آسمان را نظاره میکردیم و از خدای آسمان بارش نزولات جوی را تقاضا میکردیم اما جایی مثل عربستان باران به ندرت میاد مردم کمتر سرشون را بالا میکنند خدای اونا سیصد وشصت بت مکه بود)سلمان به محمد یاد داد آسمان را نگاه کنه مردم محمد را مسخره میکردند ولی سلمان به اون یاد داد رنگین کمان جایزه کسی است که تا آخر زیر بارون وایمیسه/به هر حال تو نگران ما نباش به زودی پدرتون را در میاریم درسته نیروی چندانی نداریم اما راهمون را بلدیم.

 24. به زودی به درگ فرستاده خواهید شد
  این وعده حق الهی است

  پاسخ:
  چی شد؟ دیگه پاسخی نداری؟ سرباز پیزوری؟
  باشه ما هم همین رو میگیم. به زودی به درک فرستاده خواهید شد. شما را غربی ها آوردند و حالا به دست ایرانی به درک فرستاده میشوید. تا نفر آخر. این پیمان ما هست.

 25. asha ،
  در مورد این مطالب ، سند خواسته بودید که چشم پس بفرمایید یادداشت کنید ،
  کتاب الطبقات نوشته (ابن سعد) البته با آن جرژومه ای که سردار تازی بوده اشتباه نگرید این ابن سعد تاریخ نگار است ،
  جلد ۵ صفحه ۲۶۳۲
  بخش
  جنگ موالی با عرب را مطالعه بفرمایید .

 26. لیلی ،
  فرهنگ و ادب ایرانی یعنی چی ؟
  یعنی تسلیم شدن و برده بودن ؟
  یعنی در مقابل شمشیر دشمن که بر فراز گردن ایرانی است سر فرود آوردن و رضایت داشتن فرهنگ ایرانی است ؟
  آیا شما بعنوان یک مادر به فرزندانت غلام و حلقه بگوش بودن تا ابد را آموزش میدهید ؟
  و در ضمن اگر شما در همسایگی خود شخصی با نام علی داشته باشد که شغلش هم پنچرگیری باشد و شما به او بگویید علی پنچری آیا توهین است ؟
  فرود فولادوند هم توهینی نکرده بلکه بطور مثال گفته ( علی سگ کش) که این هم توهین نیست شاید شما در این مورد بی اطلاع هستید که یکی از کارهای علی کشتن سگ ها بدستور محمد بوده !!

 27. هژیر ،
  دفاع از مرز و بوم و جنگیدن با دشمن متجاوز ، خونخواری نیست بلکه ملتی که دشمن متجاوز خود را سید ( آقا) و خود را موالی بخواند ملتی بی شرف است .

 28. آقای علی ،
  ۱ـ در مورد نهج ابلاغه فقط به یک مورد اشاره میکنم تا بدانیم چقدر با ارزش است!!!
  في ذم النساء مَعَاشِرَ النَّاسِ، إِنَّ النِّسَاءَ نَوَاقِصُ الاِِْيمَانِ، نَوَاقِصُ الْحُظُوظِ، نَوَاقِصُ الْعُقُولِ: فَأَمَّا نُقْصَانُ إِيمَانِهِنَّ فَقُعُودُهُنَّ عَنِ الصَّلاةِ وَالصِّيَامِ فِي أَيَّامِ حَيْضِهِنَّ، وَأَمَّا فَقُعُودُهُنَّ عَنِ الصَّلاةِ وَالصِّيَامِ فِي أَيَّامِ حَيْضِهِنَّ، وَأَمَّا نُقْصَانُ عُقُولِهِنَّ فَشَهَادَةُ امْرَأَتَيْنِ مِنْهُنّ كَشَهَادَةِ الرَّجُلِ الْوَاحِدِ، وَأَمَّا نُقْصَانُ حُظُوظِهِنَّ فَمَوَارِيثُهُنَّ عَلَى الاََْنْصَافِ مِنْ مَوارِيثِ الرِّجَالِ؛ فَاتَّقُوا شِرَارَ النِّسَاءِ، وَكُونُوا مِنْ خِيَارِهِنَّ عَلَى حَذَرٍ، وَلاَتُطِيعُوهُنَّ فِي المَعْرُوفِ حَتَّى لاَ يَطْمَعْنَ فِي المُنكَرِ

  اى مردم،ايمان زنان ناقص است، برخوردارى زنان از سهم الارث‏ناقص است، عقول آنان ناقص است، دليل نقصان ايمان زنان بازنشست آنان‏در روزهاى قاعدگى از نماز و روزه است، دليل نقصان عقول آنان تساوى‏شهادت دو زن با يك مرد است، دليل نقصان برخوردارى آنان از سهم الارث‏اين است كه نصف سهم الارث مردان است. از زنهاى پليد بترسيد و از خوبان‏آنان برحذر باشيد، در كارهاى نيكو از زنان اطاعت مكنيد، تا در كارهاى‏زشت طمعى نورزند.

  ۲ـ لعنت را باید به کسانی بفرستی که به وطن و ناموست تاختند و از هیچ جنایت و وحشی گری هم کوتاهی نکردند .

 29. منطق شما را در نوع ادبیاتتان میتوان دید. به سادگی به امام اول شیعیان و خلیفه چهارم اهل سنت بی حرمتی می کنید و منتظرید روزی ایرانیان مسلمان چه شیعه و چه سنی در راه اهدافتان قیام کنند.برای همین است که هیچ ایرانی با شرافتی با شما همراه نیست ولو از نظام اسلامی هم دل خوشی نداشته باشند.

  پاسخ:
  جناب «آریایی»،
  شما نگران پیوستن ایرانیاران و «آریایی» های واقعی به ما نباشید. ما تنها با بیان واقعیت ها در مورد شخصیت های جنایت پیشه اسلامی به این محبوبیت رسیده ایم. بلآخره یک زمان باید جوانان ایران واقعیات را بدون سانسور و کم و کثر در میافتند. از اینکه این واقعیات سخت و دردآور برای پیروان این آیین ننگین که ساخته و پرداخته سلمان فارسی است، میباشد شکی نیست. اما آیا بهتر نیست که ما واقعیات را بیان کنیم هر چند که دردآور است؟

 30. آقای محترم لطف کنید برای مطالبی که ارائه می دهید سند و مدرک هم ذکر کنید وگرنه صحبت های شما بی پایه و اساس جلوه می نمایاند همانطور که هست
  و اگر هم این مطالب بافته ذهن شماست بیان کنید تا دیگران بدانند و خود تصمیم بگیرند.

  پاسخ:
  لطفا به فایل های صوتی در پایین این مقاله توجه کنید. در این برنامه تلویزیونی که فایل صوتی آن را در این مقاله برای انتقال ساده تر برای خوانندگان ایران قرار داده ایم منابع تاریخنگاران عرب زبان ارائه داده شده و در برنامه تلویزونی آن نیز صفحات کتابها نشان داده شده است.

 31. آقای پاسخ دهنده که پاسخ مخالفاتو خیلی سریع میدیو اونا رو به فرهنگ و ادب ایرانی دعوت می‌کنی!!! اگه فرهنگ و ادب ایرانی این پیام هایی که این فرو د و مایکل و … گذاشتن که هر کسی رو با صفت زشت و رکیکی خطاب کردن و می خوان حسینیه خراب کنن و … باید بگم واسه خود ایرانیم و واسه فرهنگم که به اینجا کشیده شده و واسه شما که این پیغام های زشت رو accept میکنی و کلی حال می‌کنی که اینقدر توهین شده به اعتقادات 1 عده آدم مثل منو شما متأسفــم!!!

  پاسخ:
  خانم لیلی،
  خوانندگان سایت میتوانند تا زمانی که الفاظ رکیک استفاده نمیکنند نظر خود را در این سایت بنویسند (البته اگر حرفشان مهم باشد ما فقط الفاظ زکیک را سانسور میکنیم). این که چه حرفی «توهین» است و کدام نیست قابل تفصیر است. ما بازگویی تاریخ و گشایش حقایق را توهین به اعتقادات مردم نمیدانیم زیرا مردم از شخصیت آدمکش و جانی و ضد ایرانی ای مانند علی سگ کش منتفر هستند. اگر هم خاطر شما از این بابت مکدر میشود از شما میخواهیم که به این سایت توجه نکنید و به یکی از تکایای نزدیک خانه خود بروید و در آنجا نیازهای خود را جستجو کنید.

  اما قبل از اینکه تشریف ببرید به این نکته توجه کنید که در پاسخ یک عده که تمام افتخارشان از علی سگ کش گردن کلفتی و زورمداری او است چه باید گفت.

  لافتی الاعلی لاسیف الا ذوالفقار

  آدمی که تمام افتخارش شمشیرزنی و نه خردگرایی بوده آیا میتواند ایرانی و یا فهمیده و دارای پیروان خردگرا باشد؟

 32. یه کتابی هست به نام نهج البلاغه حیف نام نویسنده اون که تو این صفحه …. آورده بشه. حرفهایی که اونجا نوشته شده ارزش و بزرگواری نویسنده اون رو مشخص می کنه. بزرگترین رهبر دینی زرتشتیان (نوروز امسال 91) می گفت تو ایین ما همه ی ادمهایی که کار خوب انجام داده اند ارزشمندند. اگه خودتون رو اهل عقل و زور و شعور می دونین با این سایت آلوده، کینه و نفرت و لعنت ما رو بیشتر از این نسبت به هرچه شاه و شاه پرسته و هر چی بی دینه برنیانگیزید.

  پاسخ:
  حق با آن زرتشتی هست. اما شما بفرمایید آن فردی که تمام لیاقتش در این است که در یک شب ۶۰۰ نفر را گردن میزند (علی) آیا حرفی برای گفتن دارد؟
  در مورد به حق بودن «نهج البلاغه» لطفا نخست به ما بگویید که آیا خود «قرآن» (تازی نامه) به حق است. خود نهج البلاغه پیشکشتان.
  به بخش بازگشایی تازی نامه توجه کنید [اینجا]. اگر توانستید پاسخ آنها را بدهید بعد ما هم حاضر هستیم در باره «نهج البلاغه» با شما بخث کنیم.

 33. هژیر گرامی،

  این درست هم آن تبلیغی هست که دشمنان ایرانیان به راه انداخته اند که چون ما از عدالت و انساندوستی کورش صحبت میکنیم پس اجازه نداریم دشمنان خود را بکشیم و به این ترتیب میخواهند برای نظام ستمگر خود یک بیمه جاودانه بخرند.

  جنگ جنگ است و صلح صلح. دشمنان «آزاداندیشی ایران» باید کشته شوند مگر اینکه جنگ افزار خود را زمین بگزارند و تسلیم شوند و دست از شرارت بردارند.

  کورش قیل از اینکه به دنبال ارائه قانون حقوق بشر خود به چهان باشد قوی ترین و «کشتارگر ترین» ارتش جهان را تشکیل داد و آن را با زور بر مستبدین و وحشی های آن زمان تحمیل کرد. کورش برای برقراری و نگهداری این «آزاداندیشی» جنگ کرد و سلمان فارسی و محمد زنباره و علی سگ کش و بقیه اشرار برای بردهداری انسانها. اگر هنوز شما تفاوت این دو را نمیدانید بهتر است بیشتر در فرهنگ ایرانی تحقیق کنید.

  سیاست همه مبارزین و انسان دوستان جهان چنین است. شما بی شک با این نظریه موالی گرایانه خود فکر میکنید که به هر متجاوزی باید اجازه داد که زندگی ما را نابود کند و به ضعیفان تجاوز کند و دست آخر هم دعاگویشان باشیم.

  یک نظریه دیگر مشابه شما میگوید حالا که بدبخت و ناتوان هستیم پس بگزار از تجاوز متجاوز لذت ببریم. این نظریه ضد ایرانی است و خواسته «موالی» ها است. ما ایرانی ها فرهنگ دیگری داریم. هم آن فرهنگ بهمن جازویه رامهرمزی که حتی زمانی که به عنوان برده اسیر بود دست از جنگ با دشمن بر نداشت و تا آخرین دم هم جنگید و جان خود را فدای پدافند ملتش کرد.

  انجمن پادشاهی ایران ادامه دهنده سنت های این دلیر مردان است.

 34. درود بر بهمن جازویه دلاوری که با گذشتن از جان خویش کشنده بسیاری از ایرانیان و متجاوز به زنان و کودکان ایرانی در زمان یورش تازیان (اعراب) را از با ضرب شمشیر انتقام ایرانی به درک فرستاد. باشد که ایرانیان با آگاهی از تاریخ راستین سرزمین خویش دست از پرستش تازیان غارت گر سرزمینمان بردارند.

  پاینده ایران
  کوبنده تندر

 35. درود
  پس بنا براین ایرانیان نیز انسانهای خونخواری بوده اند و نباید ما ایرانیان دم از آزاد اندیشی پدرمان ( کوروش ) سخن بگوییم.

 36. چرا مادر علی وقتی میخواد این سگ را بزاد میره توی کعبه مگر از چی میترسیده؟

  توی تاریخ آشوریان فنیقی ها وعبری ها میخوانیم زنان فاحشه بعد از اینکه حامله میشدند به خاطر ترسی که داشتند (اون زمان احتمال مرگ ومیر خیلی زیاد بوده) به درگاه و خانه خدا(معبد)پناه می آوردند. چرا توی همه تواریخ بدون استثنا میخوانیم:

  رنگ پوست علی قهوه ای مایل به سیاه بوده”چرا؟اقوام سامی که رنگشون سفید مایل به سرخه/ میدونستید اعراب توی این سفرهای دور و دراز بازرگانی گاهی با پسرها (غلامان)حال میکردند توی قرآن هم سلمان به اعراب مسلمان وعده غلمان(غلام بچه گوگولی مگولی) میده.

  میدونی شب وقتی دو نفر از کاروان میزنند بیرون و یکم دور میشند (حتما میدونید واسه چی دور میشند) سگ این موجودی که فطرتا وظیفه حراست روستایی اون زمان را از افراد بیگانه به عهده داشته اینقدر پارس میکنه که پدر اون کسی که ببخشید، شق کرده را در می آره” واسه چی محمد به علی میگه برو سگهای این اطراف را بکش؟

  هنوزم مسلمونی وشیعه (دنباله رو) علی باید هم دنباله رو اون باشی ما زمان شاه چی کم داشتیم توی تخم زنا که نمازت را میخوندی شاه به کدوم شما گفت آقا نماز نخون؟

  باور کن من به خدا اعتقاد ندارم ولی از خیلی از شماها مسلمونتر بودم

  اون اولین پادشاهی هست که به مکه رفت بین همه پادشاهان ایرانی.

  به من حق بده اگر هزار تا حسینه را هم نیست ونابود کنم مگر این حسین کی بوده؟

  واسه این که اون دنیا یک حجره بهش بدند توی بهشت با چهارتا حوری، خانوادش را میبره وسط صحرای کربلا که زن وبچه اش را معلوم نیست باهاشون چی کار کردند.

  به خرد ودانایی قسم اگر بهشتی هم بود که به من حوری وغذا وقصر وطلا و… میداد من شرفم اجازه نمیداد بچه و زنم را ببرم وسط یک بیابون که حالا چی میخواد به سرشون بیاد.

  به من حق بده اگر ریز ودرشتتون را نیست ونابود کنم.

 37. درود بر شما به راهتان که همانا روشنگری هست ادامه دهید

 38. tof bar har chy mosalman, pedar sag taryn adamhayi keh tu omram dydam

 39. آقا و یا خانم «اودو»

  شما نگران ما نباشید. نه کسی از آن دنیا آمده و نه کسی رفته. شما به گونه ای حرف میزنید که انگار تو خط اتوبوس این دنیا و آن دنیا کار میکنید. خیام گرتنمایه میگوید:
  تا چند زنم به روی دریا ها خشت // بیزار شدم ز بت پرستان کنشت
  خیام که گفت دوذخی خواهد بود // کی رفت به دوزخ و کی آمد ز بهشت

 40. فقط میتونم بگم از خدا بترسید.اون دنیا بخاطر اینکه فکر من جوان مسلمان رو به این حرفها آلوده کردین یه چوب تو کونت میکنن که هر لحظه بگی گوه خوردم

 41. اگر لطف بکنید درباره حقیقت یا دروغ بودن قطام هم توضیح بدهید ممنون میشوم

 42. ک. تو ك. خواهر مادر كسي كه ايراني هارو كشته و ميكشه، هركي كشته ك. تو ك. خاندانش مادر قبه هاي پا پتي

 43. عربها همیشه از ایرانیها و علی (ع) نفرت داشتند چون علی عدالت داشت و ایرانیها علی را دوست داشتند این تاریخ نویسهای عرب حتما وهابی بودن که با این حرفها میخواهند علی را از ایرانیها جدا کنند و تفرقه بیاندازند
  در عرب بودن ابن ملجم هیچ شکی نیست
  به ویکیپدیا مراجعه کنید

  پاسخ:
  علی خود عرب بود و ایرانی ها او را به خاطر اینکه مردی احمق بود به پیش راندند و به جان همقطاران عربش انداختند. درست هم آن کاری که ما با احمدی نژاد و خاتمی و موسوی و خامنه ای میکنیم.

  و زمانی که ما ببینیم تاریخ مصرف این نجاست ها به پایان رسیده است هم آنند بهمن جازویه ي رامهرمزی آنها را به درک میفرستیم. شما بهتر است «ویکی پدیا» را که یک مشت بچه سید در قم و تهران مینویسند به رخ ما نکشید. اگر وزارت اطلاعات آی-پی های نگارندگان «ویکی پدیا» را پیگرد نمیکرد، آن سیستم را توی سرتان خراب میکردیم.

  شما هم تا دیر نشده بهتر است داستان علی و حسن و حسین و تمام کفتارهای تازی را فراموش کنید و به هویت ملی خود باز گردید. از این بچه عربها چیزی به شما نمیماسد حتی اگر خودتان عرب زاده باشید.

 44. من کاری ندارم به اینکه این دولت خوبه یا بده
  اما خاک برسر تویی که یقینا از نسل مرجانه همون زن بدکاره هست
  ازحرومزاده هایی چون تو ادم های بعد تو به فساد کشیده میشن
  امیرالمومنین شافع روز قیامت هست و همه ایرانی ها و عده ای از ادیان دیگه عاشق و دلباخته اون هستند اما تو و حیواناتی چون تو شامل انسان نیستید که ملیت داشته باشید
  به امید خدا روز قیامت با شیطان و لشکر عمر به اسفل السافلین راهی میشی
  اهای حرومزاده یادت باشه تو همین دنیا منتظر بدترین سختی ها باش و در بدترین حالت به درک واصل میشی
  الهی امین

  پاسخ:
  ۱۴۰۰ سال است که دست از کشتار بر نداشتید و هنوز به جای عقل و انسانیت به گردن کلفتی خود مینازید.
  لافتی الی علی لا سیف الا ذوالفقار !!!

  تعجبی هم ندارد. زیرا از عقل و شعور مسلمان بی بهره است. و این دین با شمشیر به میهن ما سیده است. در زمانهای پادشاهی پهلوی به همت روشنفکرانی چند پایه شما زده شد. اما پس از آن به پشتیبانی ابرقدرتهای ضد ایران دوباره پرورده شدید.
  امروز دیگر با حضور «جنبش تندر» و انجمن پادشاهی مرگ شما فرارسیده و برای همیشه شر شما از سر میهن ما کنده خواهد شد.

  اگر اهل علم هستید ما هستیم و اگر اهل زور هستید باز ما هستیم.

 45. اگر فکر میکنی با فحاشی و ناسزا گویی به اعتقادات یک نفر دیگر، میتوانی جهانی را عوض کنی کور خوانده ای.من هم مخالف آخوند ها و مملکتشان هستم.اما تو که ادعای روشنفکری داری و به قول خودتان در مهد آزادی زندگی میکنی، با این حرفها لگد به صورت خود می زنی و تف سربالا می اندازی.زمانی حرفت اثر دارد که هر انسانی را آزاد بدانی و تفکر کسی را مسخره نکنی.و گرنه تو هم با جمهوری اسلامی فرقی نداری و گهی هستی مثل بقیه.
  میدانم که این پیام رو نشون نمیدی.ولی همینکه خود فاشیستت میخونی کافیه.

  پاسخ:
  اطلاعاتی که در اینجا درج شده را تاریخ نویسان عرب نوشته اند. در این سند نه به کسی ناسزا گفته شده است و نه به کسی فحش داده شده است.ناسزاگویی و فحش شیوه تازی ها بوده است که ۱۴۰۰ سال پیش به دستور فردی به نام سلمان فارسی به ایران تاختند.

  ما با بیان حقیقت جهان را تغییر میدهیم. و همآنند طرفداران علی تازی به شمشیر و گردن کلفتی او نمینازیم. لافتی الی علی لا سیف الا ذوالفقار !!!

  آیا فکر نمیکنی پس از این همه مدت روشنگری وقت آن رسیده است که به ایرانیت خودت برگردی و دست از پرستش بچه تازی هایی که کشنده پدران و مادرانت بودند برداری؟

 46. jAveedAn IrAn , jAveedAn pAdeshAheyAh IrAn _ Marg Bar islam, Dar Iran.

 47. لعنت بر خامنه ای علی دوران. آنان که علی خدای خود پندارند کفرش به کنار عجب خدایی دارند.

 48. با درود بر اهورمزدا و دلاوران تندر به سرداری فرود فولاد وند

  افتخار من ایراتی بودن است و افسوس من این است که در برهه ای از زمان زنده ام که شرف و عزمت ایراني لگد کوب ناجوانمردان شده و ایراني فرزندان و دلاوران خود به فراموشی سپرده و بيگانگان را ميستايد
  نياز بزرگ ملت ایران هیچ انقلابي نیست جز انقلاب فرهنگي . نیاز ایران آگاهی است . نیاز مردم ایران خود باوري و شناخت ماهیت ایرانی است . نیاز هر ایرانی آشنایي با تاریخ سرزمین خود و دانستن آنچه بر سر ايران آمده و واقعیتهای دلاوران این مرز و بوم است و اين بزرگترین انقلاب تاريخ در اين سرزمین خواهد بود و تا اين انقلاب صورت نگیرد هر جنبش و انقلابی بسود ايرانی نخواهد بود
  و اين مهم مردان و آگاهاني آهنين چون فولاد وندها نیاز دارد فولادوند جازویه ايرانی قرن حاضر است و افسوس که پندار من اينست که این دلاور با حرکت نابجای خود اين انقلاب را متوقف کرد و سپاه فهیم و دلاور تندر را تنها گذاشت مردانی همچون فولاد وند متعلق بخود نیستند که خودسرانه و عجولانه تصمیم بگيرند

 49. ba Dorod faravan va sepas az roshangari haye khobetan
  dar morede matni ke baraye moarefi Bahman jazoye (ebn e moljem) neveshteheed mikhastam matlabi begam ke omidvaram mofid bashe.
  man dar tahghighati ke dar morede eslam dashtam ketabi ra ba onvane TARIKH e sale sevome ya dovome danesh saraye moghadamati ke dar sale 1342 ya 49 be chap resideh bood khondam va vaghti ke be ghesmate khelafate ali residam dar payan neveshteh bood ke ebne moljem ,ali ra dar rahe masjed taaghib mikard va belakhareh hengame vorode ali be masjed dar darb e vorodi ba shamshir be oo zarbeh zad va ali ham baad az 3 roz mord.
  in baraye man kheili jaleb bood ke dar salhaye ghabl az enghelab che matalebi ra dar ketabhaye tarikh mineveshteand va baad az enghelab baraye khob neshan dadane in chehreha be nafe khodeshan , che matalebi mineveshtehand.
  in ra ham begoyam ke dar mored chegone mordan omar ham neveshteh bood ke firoz nahavandi ya haman abololo shekayati pishe omar ke khalifeh bood bord va chon omar be harfe oo gosh nakard firoz kine oo ra be del gereft va belakhareh dar masjed va hengaki ke omar dar hale namaz bood khanjar be pahloye oo foro kard .
  pas natijeh migirim ke kesi ke dar mehrab be ghatl redideh omar ast na ali.
  ba sepas piroz bashid.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*